Rubrika- “Iepazīsimies”! Hanna no Austrijas

Esam priecīgi paziņot, ka mūsu skolā līdz rudenim ciemosies un ar dažādām aktivitātēm iesaistīsies brīvprātīgā darbiniece Hanna no Austrijas. Redzēsim viņu gan skolā, gan pirmsskolā. Hanna jau ir iejutusies skolas ikdienā, pasniegusi savas pirmās Eiropas stundas un devusies kopā ar 1. saimi Meža dienā.

“Sveiki, mani sauc Hanna Šonfeldere, esmu no Austrijas un man ir 21 gads. Man ļoti patīk mūzika, es mīlu lasīt, bet visvairāk man patīk būt dabā un nodarboties ar dažādām āras aktivitātēm. Man patīk pastaigas svaigā gaisā, pārgājieni, slēpošana. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc es izvēlējos brīvprātīgo darbu Latvijā un Ikšķiles Brīvo Skolu.

Man padomā ir organizēt dažādas spēles un nodarbības bērniem gan iekšā, gan ārā. Vēl es gribu palīdzēt skolas dārza darbos. Esmu pirmo reizi Latvijā un ceru te arī iemācīties un pieredzēt jaunas lietas. Strādāt skolā ir liels izaicinājums, jo ikdienā es strādāju par aplikāciju inženieri. Es znu, ka man patiks un izdosies!”

Herzlich willkommen, Hannah !

Eiropas Brīvprātīgo darbu finansē Eiropas Komisija programmas Erasmus+ ietvaros.

#BrīvāSkola #europeansolidaritycorps #eiropassolidaritateskorpuss #esc #JSPA