Skolas mākslinieki gatavojas izstādei

Kā šajā mācību gadā sokas mūsu skolas māksliniekiem? Aicinājām skolas vizuālās mākslas skolotāju Zani mums pastāstīt par to. 

“1.saime šogad mācās strādāt kopā, viņi ir iepazinušies ar to, kas ir portrets un pašportrets. 2.semestrī iepazīs dažādas mākslas tehnikas. No papīra lokam zirneklīšus, aplikatīvi veidojam papīra puķes, iepazīsim latviešu rakstu zīmes, ilustrēsim un eksperimentēsim, izmēģināsim dažādus mākslinieciskus paņēmienus. 2.saime apgūst gleznošanu ar plastilīnu, faktūras un  ritma veidošanos. 3.saime ir apguvusi krāsu mācību un sāk savu ceļojumu dažādo mākslinieku pasaulē. Iepazinām Pablo Pikaso un kubismu, nesen apskatījām Žuana Miro daiļradi un iedvesmojoties no viņa darbiem, veidojam savas gleznu kompozīcijas. Priekšā vēl citi dižgari, ko iepazīt…Gustavs Klimts, Leonardo da Vinči, Henrijs Matiss, u.c.“

Arī mūsu 4.saime radoši darbojas, par to vairāk pastāstīsim citu reizi. 

#BrīvāSkola #laimīgiBērniMācāsLabāk