Viesošanās

Laipni lūgti!
Kā vēsta sena paruna, labāk vienu reizi redzēt, nekā simts reizes dzirdēt! Laipni lūdzam ciemos Atvērto durvju dienās, ko rīkojam katru gadu pavasarī! Atvērto durvju dienās priecājamies iepazīties ar ģimenēm, kas vēl tikai plāno pievienoties skolas saimei, kā arī iedvesmot ar savu stāstu tos, kas vēlas veidot vecāku dibinātu skolu savā pilsētā vai ciemā.

Saprotam, ka dažkārt vēlme un vajadzība atbraukt ciemos nevar gaidīt pavasari, tādēļ iespēju robežās cenšamies interesentus, kuri iepriekš saskaņojuši savu ciemošanos, laipni uzņemt arī ikdienas skrējienā. Viesiem gan vienmēr lūdzam respektēt to, ka netraucēts mācību process un bērnu ikdienas ritms ir pirmajā vietā.

Maksa par ekskursiju ir 5 eiro cilvēkam; 7 eiro, ja vēlaties baudīt arī tējas pauzi ar skolā ceptu maizi vai 9 eiro, ja apvienosiet ekskursiju ar veģetārām,  bioloģiskām un ļoti garšīgām pusdienām.

Uz tikšanos!