Nāc uz Chris Noah koncertu!

Indī poproka mūziķis Chris Noah, īstajā vārdā Krists Indrišonoks, ir uzstājies gan pašmāju festivālos “Positivus”, “Summer Sound”, “Tas Te”, gan “Reeperbahn” festivālā Hamburgā, Tallinas Mūzikas nedēļā, kā arī ir iesildījis tādus māksliniekus kā “The Naked and Famous”, Tom Odell un “LP” jeb Laura Pergolizzi.2021. gada nogalē Krists parakstīja sadarbības līgumu ar starptautisko ierakstu kompāniju “Sony Music Finland” un jūnijā iznākusī dziesma “Sunboy” ir pirmais šīs sadarbības rezultātā izdotais ieraksts.

KAD: 18. augusts plkst. 19.00
KUR: Ikšķiles Brīvās skolas dārzs*
(Rīgas iela 175, Ikšķile)
IEEJA: 12,00 €


(bērniem līdz 12 gadu vecumam bezmaksas)Biļešu iegāde iepriekšpārdošanā, norādot biļešu skaitu un apmeklētāju vārdu uzvārdu:
“Brīvā skola SIA”
LV71HABA0551047188560Jautājumiem – pasakumi@brivaskola.lv

Par gardumiem un dzērieniem koncerta laikā gadās Brīvais veikals.
Ieeja – no plkst. 18.00.*Sliktu laikapstākļu gadījumā koncerts var tikt pārcelts.

#koncerti #koncerts #kodaritvasara #nacuzkoncertu #ChrisNoah