Pirmsskolā nosvinēta Zinību diena

Septembris jau ir klāt un arī Ikšķiles Brīvā skola pirmsskola uzsāk savu jauno 2021./2022. mācību gadu.

Šogad 54 burvīgi pirmsskolas bērni uzsāk savas skološanās gaitas pie mums. Katrs no viņiem īpašs, pie mums tik ļoti gaidīts. Paši mazākie Dimanta kumeliņi ar savu skolotāju Agnesi un skolotāja palīgiem – Maiju un Lindu, Sudrabotie kumeliņi ar savu skolotāju Karolīnu un skolotāja palīgiem – Kristīni, Lindu, Inesi, Zeltītie kumeliņi ar skolotāju Alīnu un Dzintara kumeliņi ar savu skolotāju Līgu.

Būsim dabā, draudzēsimies, mācīsimies un pavadīsim laiku kopā, jo laimīgi bērni mācās labāk!

Ieskats 1. septembra pirmsskolas svētku mirkļos. Paldies skolas pavārītei Lienei par 1. septembra tortēm un Elzas vecākiem par skolas foto stūrīti.

#BrīvāSkola #LaimīgiBerniMācāsLabāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *