26.09. visi uz skolas zaļā dzīvesveida tirdziņu!

26. septembrī no plkst. 10:00 – 16:00 skolas dārzā norisināsies šī gada pēdējais lietotu (arī jaunu) apģērbu un lietu tirgus – ANDELE. Tā ir iespēja kopīgi patērēt mazāk, par draudzīgām cenām nodot citam lietas, kas pašam nav vajadzīgas un iegūt savā īpašumā to, ko kāds cits, iespējams, kļūdaini iegādājās vai vienkārši vairs nelieto.

Apmeklētājiem ieeja – BEZMAKSAS.

Lai pieteiktu TIRGOTĀJA VIETU, raksti uz – pasakumi@brivaskola.lv

Tirgot varēs / tirgū atradīsi:
– Drēbes un apavus (pieaugušo un bērnu )
– Rotaļlietas, spēles, mantas bērniem
– Grāmatas (gan pieaugušo, gan bērnu)
– Rotaslietas un aksesuārus
– Kosmētiku, higiēnas preces, smaržas
– Interjera lietas, traukus
– Mūzikas instrumentus (pieaugušajiem un bērniem)
– Sporta inventāru bērniem un pieaugušajiem (slēpes, ritens, ragaviņas, hidrotērpus, slēpju zābaki, snovborda dēļi u.tml.)
– Dažādus pašu radošos darinājumus – rokdarbus u.tml. (piem., gleznas, keramiku, rotas, šalles, keramiku, virtuves dēlīšus, bērnu rotaļlietas, aploksnes u.tml.)
– Istabas augus, puķu podus, dārzniecības lietas u.tml.
– Sadzīves tehniku (blenderi, virtuves kombaini, mikseri, putekļu sūcēju, gludekli, matu fēnu u.tml.)

Lasi vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/228377712557475?ref=newsfeed