Veselīga pārtika skolas Brīvajā veikalā

Ikšķiles Brīvās skolas 1.- 4. saimju audzēkņiem turpinās attālinātās mācības un tāpēc bērniem katru nedēļu ir iespēja pēc savas izvēles, saņemt pārtikas preces no Brīvā veikala, bezmaksas pusdienu noteiktajā apjomā. Pusdienu pakā obligāti ir iekļauts piens un āboli no skolas.

Papildus izvēle ir ļoti plaša, ja ir slinkums pašiem gatavot, var iegādāties svaigi gatavotās zupas, krēmzupas, mērces, dažādus graudaugu un dārzeņu plācenīšus, kuri mājās ir tikai jāuzsilda. Skolas ēdnīcā vairākas reizes nedēļā cep maizi, kuru var pievienot pārtikas pakai.

Ja gribas, var iegādāties dažādus veselīgus našķus – riekstus, sēklas un žāvētus augļus. Nenoliedzami visiem garšo saldumi, bet kāpēc gan ne? Bērniem ir pieejami veselīgi saldumi – bio batoniņi un dažādi medus izstrādājumi.

Ja ir vēlme savai pārtikas pakai var izvēlēties arī dārzeņus, zaļumus, pākšaugus, graudaugus, makaronus un miltus.

Lai veicas mācībās un veseli ēduši.

#BrīvāSkola #BrivaisVeikals

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *