Klāra un Lucija – mūsu skolas čaklie palīgi

Eiropas Brīvprātīgā darba projekta jaunietes Klāra un Lucija šajā mācību gadā ir liels atbalsts Ikšķiles Brīvās skolas kolektīvam.

Klāra un Lucija ir lieli palīgi pirmsskolas saimju skolotājām. Jaunietes palīdz mācību nodarbībās, sportā, brīvajā laikā un svētku aktivitātēs.

Sevišķi abām jaunietēm patīk sniegs un iespēja slēpot, jo viņu dzimtenē Vācijā viņas sen nav baudījušas kārtīgu ziemu ar sniegu. Klāra palīdz mazajiem pirsskolas audzēkņiem slēpošanas nodarbībās. Lucija strādā slēpju uzlikšanas laukumā un palīdz ar ekipējuma uzvilkšanu un novilkšanu.

Čaklās palīdzes iepazīst arī mūsu skolas tradīcijas, Ziemassvētkos meitenes dalījās ar pieredzi un vadīja vairākas meistarklases. Sevišķi interesants abām jaunietēm bija Meteņu pasākums, jo tādu viņas svinēja pirmo reizi.

Eiropas Brīvprātīgā darba projektu atbalsta un finansē Es programma Erasmus +.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *