Bērni gatavo koka kastītes un putnu barotavas

Ikšķiles Brīvajā skolā pirmsskolas bērni mācās ne tikai lasīt, rakstīt, rēķināt, dziedāt un sportot , bet arī praktiski darboties ar dažādiem darba instrumentiem.

Koka darbu nodarbībās mazie pirmsskolas audzēkņi  mācās taisīt dažādus koka priekšmetus, gan praktiskus, piemēram – kastītes, gan mākslinieciskas lietas – dizaina traukus, koka vārpstiņas. Nodarbību  laikā bērni apgūst arī aritmētikas  pamatus, jo notiek merīšana ar lineālu, zīmēšana, tālāk notiek darbs ar zāģi, urbšana ar urbi, detaļu noslīpēšana un salikšana kopā.

Koka darbus skolā pasniedz Andrejs Tabaks. Šajā nedēļā Dzintara kumeliņu saime gatavoja praktiskas lietas sev – skolas piederumu kastītes. Dzintariņu saime aktīvi strādāja, mazās skolnieces apbruņojušās ar zāģiem  droši ķērās klāt darbam , 1, 2 un 3,  un drīz jau kastītes bija gatavas. Tagad būs, kur likt savas skolas mantas.

Savukārt Sudraba kumeliņu saime šajā ziemā realizēja dabai draudzīgu projektu –  no koka taisīja putnu barotavas.

Skaties fotogrāfijas pielikumā un uztaisi kastīti vai putnu barotavu putniņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *