Upes dienas – iedvesmu dienas

Ko Tu dari pirmdienās? Ikšķiles Brīvās skolas Dzintara kumeliņu saimei pirmdienas ir dabas dienas, viņi dodas uz upi, strautiņu vai mežu, lai smeltos iedvesmu dabā un sagatavotos darba nedēļai, lai būtu vieglāk atgriezties ritmā pēc laiskām brīvdienām.

Mums ir paveicies, jo mūsu skola atrodas dabas vidū.Vakar kopā ar audzinātaju Līgu Veitneri mazie Dzintariņi devās izzinošā pastaigā uz Daugavu. Pie upes bērni kopā dziedāja dziesmas, pētīja dabu un spēlēja dažādas spēles.

Mums patīk dažādas brīvās spēles – kāds spēlē “mājas”, kāds kāpj kokos, kāds “stabulē” sprungulītī.Bērniem patīk vērot dabu –  kāds pēta sūnas un ķērpjus, kāds lasa kociņus un gliemežvākus, bet visi kā viens parasti grib palikt pie upes visu dienu, ja vien nebūtu jādodas pusdienās.

Iedvesma noķerta un priekšā darbiņš- šajā mācību nedēļā bērni mācīsies pulksteni.

Mēs esam par skaistām un iedvesmojošām pirmdienām!

#BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk #DabasBērni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *