28. martā plkst. 18.30 lekcija “veselīgas brokastis un 8/16 diēta”

Veselīgas brokastis un 8/16 diēta ir mūsdienīga uztura lekciju otrā tikšanās. 

Lekcija, kurā gūsi izpratni un PRAKTISKUS, VIEGLI PIELIETOJAMUS padomus ikdienas uztura izvēlēm un maltīšu pagatavošanai, sākot no pārtikas produktu iegādes līdz porcijas izmēram.

28. martā plkst. 18.30 lekcijas laikā uzturzinātniece un uztura speciāliste Liene Kacere runās par brokastīm un dalītās ēšanas (8/16 diētas) nozīmi mūsdienās. Šīs prakses ieguvumiem veselībai, veiksmīgākajiem īstenošanas veidiem un kontraindikācijām. 

Lekcija ir pielīdzināma uztura speciālista konsultācijai, kurā varēsiet noskaidrot konkrētus brokastu un 8/16 diētas piemērus. Turklāt katrs dalībnieks varēs uzdot intresējošos jautājumus, piedalīties diskusijā, tādejādi gūstot praktiskus ieteikumus tieši savai ikdienai.

Liene Kacere ir ieguvusi RSU studiju programmas “Uzturs” profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikāciju un RSU starpaugstskolu akadēmisko maģistra grādu uzturzinātnē.
Paralēli tam Liene ir guvusi pavāra darba pieredzi dažādās Rīgas kafejnīcās, kas devis iespēju vēl labāk izprast gan cilvēku uztura ieradumus, gan praktiski darboties dažādās virtuvēs, kā arī redzēt ēdināšanas aizkulises.

Norises vieta: ZOOM platforma (links tiks atsūtīts tiem, kas būs pieteikušies)
Norises laiks: 28. marts plkst. 18:30 – 20:00 (1,5h)
Dalības maksa: 10,00 EUR

Pieteikšanās, rakstot uz: pasakumi@brivaskola.lv un veicot dalības maksas pārskaitījumu uz zemāk redzamajiem rekvizītiem:

Maksājuma mērķis: “Lekcija – Veselīgas brokastis un 8/16 diēta”
Brīvā skola SIA
Reģ.Nr. 44103128237
Rīgas iela 175, Ikšķile, Ogres novads, LV-5052
Swedbank AS
LV71HABA0551047188560Pieteikšanās līdz 28.03.23. plkst. 12:00.

Seko notikumam Facebook: https://fb.me/e/Q6h8ifo9


*Paldies par ilustrāciju māksliniecei Alīnai Kubliņai.
_________________________________________
Šī lekcija ir daļa no lekciju cikla un tiek īstenota ALTUM sociālās uzņēmējdarbības atbalsta programmas granta ietvaros.
Vairāk par to lasi:
https://www.brivaskola.lv/…/ar-altum-socialas../