Lekcija “Veselīga uztura pamatprincipi mūsdienās”

Lekcija, kurā gūsi izpratni un PRAKTISKUS, VIEGLI PIELIETOJAMUS padomus ikdienas uztura izvēlēm un maltīšu pagatavošanai, sākot no pārtikas produktu iegādes līdz porcijas izmēram.

14. martā plkst. 18.30 lekcijas laikā uzturzinātniece un uztura speciāliste Liene Kacere runās par vienkāršiem un veselīgiem mūsdienīga uztura ieradumiem un kā tos PRAKTISKI pielietot ikdienā, kā arī par uztura dažādošanu ar veģetārām un augu valsts praksēm.

Lekcija ir pielīdzināma uztura speciālista konsultācijai, kurā varēsiet noskaidrot konkrētus brokastu, pusdienu, vakariņu, uzkodu ēdienreižu piemērus. Turklāt katrs dalībnieks varēs uzdot intresējošos jautājumus, piedalīties diskusijā, tādejādi gūstot praktiskus ieteikumus tieši savai ikdienai.

Liene Kacere ir ieguvusi RSU studiju programmas “Uzturs” profesionālo bakalaura grādu veselības aprūpē un uztura speciālista kvalifikāciju un RSU starpaugstskolu akadēmisko maģistra grādu uzturzinātnē.
Paralēli tam Liene ir guvusi pavāra darba pieredzi dažādās Rīgas kafejnīcās, kas devis iespēju vēl labāk izprast gan cilvēku uztura ieradumus, gan praktiski darboties dažādās virtuvēs, kā arī redzēt ēdināšanas aizkulises.

Norises vieta: Ikšķiles Brīvā skola, 2. stāvs
Norises laiks: 14. marts plkst. 18:30 – 20:00 (1,5h)

Dalības maksa: 10,00 EUR

Pieteikšanās, rakstot uz: pasakumi@brivaskola.lv un veicot dalības maksas pārskaitījumu uz zemāk redzamajiem rekvizītiem:

Maksājuma mērķis: “Lekcija – Veselīga uztura pamatprincipi”Brīvā skola SIA
Reģ.Nr. 44103128237
Rīgas iela 175, Ikšķile, Ogres novads, LV-5052
Swedbank AS
LV71HABA0551047188560

Pieteikšanās līdz 14.03.23. plkst. 12:00.

*Paldies par ilustrāciju māksliniecei Anetei Bajārei-Babčukai. _________________________________________

Šī lekcija ir daļa no lekciju cikla un tiek īstenota ALTUM sociālās uzņēmējdarbības atbalsta programmas granta ietvaros.
Vairāk par to lasi:
https://www.brivaskola.lv/…/ar-altum-socialas../