Pievienojies mums! Te ir darbs!

Ikšķiles Brīvā skola aicina pulkā Sākumskolas skolotāju nākamajam mācību gadam, ar iespēju sadarbību uzsākt jau tagad!

Par mums: Ikšķiles Brīvā skola ir vecāku dibināta skola, kuru apmeklē pirmsskolas vecuma bērni jau no 2 gadu vecuma līdz 6. klasei. Ģimenes, apvienojot savas idejas par mūsdienīgu, bērnam draudzīgu un sabiedrībai vajadzīgu mācību vidi, kā arī liekot kopā savu darbu un līdzekļus, radījušas skolu sev – paši savā dzīvesvietā. Ikšķiles brīvā skola praktizē kopveseluma (holistisko) izglītību, attīstot savu izglītības pieeju, balstītu Latvijas tradīcijās un mīlestībā pret dabu. Skolas vērtības ir brīvība, mīlestība pret dabu, kopiena un latviskās tradīcijas.

Vairāk informācijas: brivaskola.lv

Tevi sagaida:

 • Patstāvīgs, atbildīgs un interesants darbs skolā, kurā augstu tiek vērtēta dabai draudzīga dzīvošana, latviskums un sadarbība ar vecākiem
 • Iespēja pilnveidot profesionālo kompetenci dažādos semināros un apmācībās
 • Konkurētspējīgs atalgojums
 • Garšīgas veģetāras pusdienas
 • Iespēja kopā ar bērniem mācīties jebkur, piemēram, muzejā, mežā vai skolas dārzā
 • Atlaides beziepakojumu bio veikalā “Brīvais veikals”
 • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika

Ja esi profesionālis savā jomā, ar patiku, degsmi un vēlmi un prasmi mācīt un mācīties gan iekštelpās, gan ārā, Tev ir vēlme mums pievienoties, pieredze un izglītība sākumskolas skolotāja darbam, kā arī spēja plānot un organizēt savu darbu, uzņemties atbildību un sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, tad aicinām Tevi pieteikties, sūtot CV uz info@brivaskola.lv ar norādi “Vakance – sākumskolas skolotājs”

Ikšķiles Brīvā skola aicina pulkā arī Pirmsskolas palīgu!

Tevi sagaida:

 • Patstāvīgs, atbildīgs un interesants darbs skolā, kurā augstu tiek vērtēta dabai draudzīga dzīvošana, latviskums un sadarbība ar vecākiem
 • Iespēja pilnveidot profesionālo kompetenci dažādos semināros un apmācībās
 • Konkurētspējīgs atalgojums
 • Garšīgas veģetāras pusdienas
 • Nepilns darba laiks
 • Atlaides beziepakojumu bio veikalā “Brīvais veikals”
 • Veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika

Ja esi profesionālis savā jomā, ar patiku, degsmi un vēlmi mācīt un mācīties gan iekštelpās, gan ārā, Tev ir vēlme mums pievienoties, kā arī spēja plānot un organizēt savu darbu un sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, tad aicinām Tevi pieteikties, sūtot CV uz info@brivaskola.lv ar norādi “Vakance Pirmsskolā”

Laimīgi bērni mācās labāk!

#BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk #TeIrDarbs #MeklejamSkolotaju