Latvijas skolu ziemas sporta festivāla uzvarētāju apbalvošana

Hei, hei, atceries, ka stāstījām Tev par to, ka mūsu skolas skolēni un skolotāji piedalās Latvijas skolu Ziemas festivālā. Latvijas skolu Ziemas festivāls 2022. gadā notika virtuāli no 7. līdz 14. februārim, skolēniem sacenšoties attālināti. Ziemas festivālā tika noskaidroti uzvarētāji gan katrā skolā, gan absolūtajā skolu kopvērtējumā.

Otrdien svinīgā rīta aplī skolas sporta skolotāja Benita Zaretoka teica pateicības vārdus dalībniekiem un sveica uzvarētājus ar piemiņas balvām, diplomiem un medaļām.

Pavisam no mūsu mazās skolas sacensībās piedalījās 11 dalībnieki (8 skolēni un 3 skolotāji). 166 skolu konkurencē esam ieguvuši 100 vietu (zīmīgs un skaists cipars!). Kopā esam veikuši 286.5 km, no tiem skriešana – 68,9 km, iešana – 177, 2 km, kalnu slēpošana- 15,6 km un slēpošana – 62,5 km.

Ar ovācijām tika sveikts  mazais Edvards no pirmsskolas, kurš  festivāla laikā bija veicis 22 km !

Meiteņu konkurencē 2. vieta (sudrabs)  Martai no 5. saimes, bet zelta medaļa – Irbei no 5. saimes.

Puišu iegūtās godalgas:

6. vieta -Druvis no 2. saimes, 2,5 km;

5. vieta – Matīss no 5. saimes, 4,8 km;

4. vieta – Henrijs no 3. saimes – 55,2 km;

3. vieta – Austris no 2. saimes – 64 km;

2. vieta – Alberts no 1. saimes – 64,3 km;

1. vieta -Anrijs no 5. saimes – 67 km.

Sirsnīgs paldies sporta skolotājai Benitai, bērniem un vecākiem! Apsveicam uzvarētājus! Lai nākamajā gadā mūsu pulks kļūst vēl lielāks!

#LSFP #Ziemasfestivāls #BeActive #BrīvāSkola