Skolā atklāj slēpošanas sezonu

Slēpošana ziemā kopā ar sporta skolotāju Benitu ir Ikšķiles Brīvās skolas lepnums jau daudz gadu garumā. Galvenais, lai ir sniegs, jo tas bērniem patīk.Mūsu skolā slēpo visi, sākot no pirmsskolas vismazākās saimes. Šogad slepošanas sezonu skolā atklājam 30. novembrī.

Slēpošanas stundu laikā skolēniem ir dažādi slēpošanas vingrinājumi – slēpošanas soļi, nobrauciens no kalna, kalnā kāpšana. Nodarbībās slēpošana tiek papildināta ar dažādu sporta spēļu elementiem. Pagājušajā nedēļā bērni spēlēja futbolu uz slepēm.

Mūsu ieteikums Tev- ņem slēpes vai ragavas un dodies ārā, ja Tev nav slēpes vai ragavas, dodies pastaigā, meklē sniegu, kusties un izbaudi ziemu,jo slēpošana uzlabo veselību, dedzina taukus, palīdz atjaunot spēkus pēc smagas darba nedēļas un noņem stresu.

#BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk