Dodamies meža ekspedīcijā

Mācības dabā kļūst arvien populārākas, un mežs jebkuros apstākļos var pārtapt par plašāko mācību klasi ar neskaitāmām izglītošanās iespējām.

Otrdien skolas 4. un 5. saimes skolēni devās apgūt dabaszinības mežā kopīga piedzīvojuma veidā – LVM MEŽA EKSPEDĪCIJĀ kopā ar Latvijas valsts meži Skolēni meža ekspedīcijā:

saprata, kā dabaszinībās iegūtās zināšanas ir izmantojamas ikdienas dzīvē,

apzināja cilvēka ietekmi uz meža ekosistēmu, veicot praktiskus un radošus uzdevumus,

veidoja izpratni par mežu saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

Ekspedīcija bija aptuveni 2 km garš izglītojošs pārgājiens Tomes mežā ar 10 meža izziņas pieturām pieredzējušu mežsaimnieku vadībā. Pasākuma saturs bija veidots atbilstoši 6. klašu dabaszinību mācību programmai. Ierodoties pasākuma vietā ar autobusu, skolēnus sagaidīja LVM darbinieks, kurš skolēnus iepazīstināja ar pasākuma norisi. Saimes devās mežā pa noteiktu maršrutu, pārejot no vienas pieturas uz otru. Katrā pieturā vadītājs deva skolēniem praktiskus vai radošus uzdevumus, kurus tie risināja individuāli vai grupās, iegūtos rezultātus fiksējot speciālās darba burtnīcās. Noslēgumā bērnus gaidīja skolā cepta plātsmaize atpūtas vietā ar ugunskuru.

Foto Gustavs, Jānis (5.saime) un Gundega

Informācija no https://www.lvm.lv/sabiedribai/skolam/ekspedicija

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk#mammadaba

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *