13.08.21. – Kārļa Kazāka koncerts

13. augustā plkst. 19:00 pie mums, Ikšķiles Brīvās skolas dārzā, viesosies dziesminieks Kārlis Kazāks.

“Ikšķiles Brīvās skolas mājīgais pagalms ir kļuvis man par iemīļotu vietu. Te dziesmas sastop klausītājus mierpilnā atmosfērā. Te tiksimies arī šovasar. Kā vienmēr ļaušos tām dziesmām, kas pašas izvēlēsies izskanēt. Gan vecākas, gan jaunākas un varbūt arī vēl nepamanītas” Kārlis Kazāks.

Ierašanās no plkst. 18:00 – būs pieejami vasarīgi dzērieni, kafija, tēja un dažādi gardumi sadarbībā ar Brīvais veikals.

Ieejas maksa – 12,00 EUR
Ģimenes biļete – 2 pieaugušie un bērni (20,00 EUR)
Brīvās skolas vecākiem – 10,00 EUR

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā, norādot biļešu skaitu, to vērtību un vārdu, uzvārdu.Rekvizīti:
Ikšķiles Brīvā skola
Nodokļu maksātāja reģ. Nr: 40008200871
Banka: Swedbank, kods: HABALV22
Konts: LV31HABA0551035541520

Biļetes varēs iegādāties arī uz vietas pirms pasākuma.Līdzi – sava sega vai palags, lai varētu ērti iekārtoties dārzā. Būs daļēji sadalīts – sēdvietas un piknika veidā zālītē). Izvietojums būs atkarīgs arī no laika apstākļiem un to precizēsim pasākuma dienā.Lietus gadījumā – koncerts notiks, Kārlis būs nojumē vai arī koncertu pārcelsim uz skolas zāli – precizējums koncerta dienā.Pie ieejas apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts.Ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet uz pasakumi@brivaskola.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *