Paldies Klārai un Lūcijai par neaizmirstamu gadu Latvijā.

Ikšķiles Brīvās skola šajā mācību gadā uzņēma divas Eiropas Solidaritātes Korpusa programmas brīvprātīgās jaunietes Klāru un Lūciju no Vācijas. Abas meitenes drīz brauks prom, tāpēc pagājušajā piektdienā kopīgi nosvinējām viņu pavadīto brīvprātīgā darba gadu Ikšķiles Brīvā skolā.

Gads ko pavadījām kopā ar abām meitenēm  bija notikumiem bagāts  un neaizmirstams. Mēs priecājāmies kopā, jo viņi ir bijuši ar mums šajā izaicinājumiem pilnajā laikā. Esam daudz mācījušies no viņām, ka arī viņas no mums.

Abas jaunietes  skolas pedējā mācību dienā saņēma atmiņu grāmatas ar fotogrāfijām un  bērnu novēlējumiem. Te daži no tiem.

Ariss Klārai:” Lai Tev izdodās aizbraukt mājās, tikai brauc pēc noteikumiem!”

Rebeka:”Lūcija, es Tevi mīlu!”

Kurts: ”Lai Tev, Klāra, veicās labi, kad dosies prom, un
lai pasaule Tev dodās līdzi!”

Māra: ”Lai Jums būtu daudz draugu!”

Ulla: “Clara and Luzia, I’m an English fan, sometimes I speak so much English that I forget “latvish” words. One day I forgot the word “fridge”.  I want you to come back any day when you are ready!”

Martins: ”Daudz bučas!
Vislabāk es atceros, ka mēs mācījāmies futbolu!”

Haralds: ”Lai jums jaukas brīvdienas. Un lai tīra sirsniņa!”

Luzia – small Anna will miss you! You are her best friend at school!

Paldies Klārai un Lūcijai par neaizmirstamu gadu Latvijā! Lai jums viss izdodas, esat lamīgas.

Eiropas Brīvprātīgā darba projektu atbalsta un finansē Es programma Erasmus +.

#BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk #EBD