Brīvprātīgo darbu skolā uzsāk Antons no Luksemburgas

Steidzamies ziņot, ka mūsu skolas brīvprātīgo apmaiņas studentu pulciņam ir pievienojies trešais brīvprātīgais – Antons.

Jau esat pamanījuši, ka šajā mācību gadā Ikšķiles Brīvā skola uzņem 2 Eiropas brīvprātīgā darba programmas jaunietes – Klāru un Lūciju no Vācijas.

Antons ir no Luksemburgas. Pagaidām vēl nav precīzi zināmi Antona darba pienākumi, bet viņš noteikti palīdzēs skolotājai Benitai sporta nodarbībās, mācīs franču valodu gan lielajiem, gan mazajiem un aktīvi iesaistīsies skolas dārza darbos.

Antons ir enerģisks, ļoti komunikabls puisis, kuram interesē ļdaudz un dažādu lietu- grāmatas, ceļojumi, vēsture. Priecājamies, ka viņš strādās kopā ar mums nākamos 10 mēnešus. Skolas ļaudis sagaidīja Antonu ar smaidiem un cienastu. Lai veicas, Anton.

Eiropas Brīvprātīgo darbu finansē Eiropas Komisija programmas Erasmus+ ietvaros.

#EBD#BrīvāSkola

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *