Pagatavo putniem barotavu

Ikšķiles Brīvajā skolā ir sācies otrais mācību pusgads. Pirmsskolas bērni klātienē darbojas skolā, bet 1.- 4. saimīšu bērniem ir attālinātās mācības.

Šodien padalīsimies ar interesentu mūsu skolas mājturības skolotājas sagatavotu uzdevumu mūsu 4. saimes audzēkņiem, kuru arī Tu vari izpildīt mājās- pagatavo barotavu putniem.

Materiāli: Izlietota piena vai sulas tetra paka, dabas materiali (zariņi, smilgas, čiekuri, salmi, skujas, u.c.), līme (vēlams karstā, bet der arī PVA), šķēres vai papīra nazītis.

D a r b a g a i t a:

1. Dodies dabā un savāc dažādus dabas materiālus (jā, arī ziemā un sniegā, tas ir iespējams, tik palūkojies vērīgāk).

2. Piena pakai izgriez sānu lodziņus, lai putnam būtu ērti piekļūt barībai. Izdomā savu dizainu barotavai.

3. Apdarini barotavu ar dabas materiāliem. Pielīmē zariņus vai citus materiālus ar PVA vai karsto līmi.

Atceries, ja nolemsi barotavu izvietot dabā kāda koka zarā un pabarot mazos draugus ar sēkliņām, dari to līdz pat pavasarim, jo mēs esam atbildīgi par to, ko pieradinām!

#BrīvāSkola#MācāmiesMājās