Skola atklāj slēpošanas sezonu

Slēpošana ziemā kopā ar sporta skolotāju Benitu ir Ikšķiles Brīvās skolas lepnums jau daudz gadu garumā. Galvenais, lai ir sniegs, jo tas bērniem patīk.

Visas mūsu pirmsskolas saimes pēc brīvlaika jau atgriezušās skolā – mācāmies, uzzinām, radām un, protams, kustamies. Lielo saimju audzēkņi mācās attālināti, bet arī viņiem mājas darbs sportā – slēpošana.

Mazo saimīšu bērni kopā ar skolotājām dodas mācīties slēpot pie skolas. Ar katru reizi sanāk arvien labāk un labāk.

Tāpēc mūsu ieteikums Tev, ņem slēpes vai ragavas un dodies ārā, ja Tev nav slēpes vai ragavas, dodies pastaigā, meklē sniegu, kusties un izbaudi ziemu.

Slēpošana uzlabo veselību, dedzina taukus, palīdz atjaunot spēkus pēc smagas darba nedēļas un noņem stresu.

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk