Piedāvājam darbu skolotājam

Meklējam garās dienas skolotāju, kurš ir gatavs aktīvi pavadīt laiku skolas plašajā un zaļajā pagalmā, katru pēcpusdienu no plkst. 14.30 līdz pēdējam bērnam (parasti 18.30).

Galvenais garās dienas skolotāja uzdevums ir organizēt dažādam bērnu vecumam un interesēm atbilstošas nodarbes, kā arī pieskatīt bērnus brīvās spēles laikā. Pamatā laiks tiek pavadīts ārā, tikai izņēmuma gadījumos pagarinātās dienas grupa dodas iekštelpās.

Ikšķiles Brīvā skola ir pamatskola, kurā mācās gan pirmsskolas, gan sākumskolas bērni līdz 6. klasei. Priecāsimies savā saimē uzņemt aktīvu, dabu mīlošu entuziastu, kurš priecāsies ar bērniem pavadīt laiku, kopīgi izzinot interesanto ap mums ikdienu.

Vairāk informācija par skolu mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.
CV un motivācijas vēstuli gaidīsim e-pastā info@brivaskola.lv

https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/educator/U3UPHU5nSF4=.html?1602063262


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *