Iedraudzēties ar kokli

Ikšķiles Brīvās skolas Interaktīvais skaņas un mūzikas izziņas centrs aicina uz kokles iepazīšanas nodarbībām

“Paņem savu dvēseli – savu kokli – rokās, atbrīvo savu sirdi un prātu, uzdod jautājumu un ej… Ej arī mirklī, kad pārgurums, sparu rast. Ej, kad satraukums, mieru just. Ej, kad grūti, remdēties. Ej, kad viegli, lidojumu izbaudīt. Ej, dodot savu dziesmu, savu sirdi, sevi pašu”. (Kokles dziesma dvēselei)

Vai vēlies pamēģināt, kā tas ir? Kā ir pieskarties koklei, sajust to un radīt skaņu. Atrast tajā prieku, pazaudēt bēdas, un vienkārši skanēt kopā. Tev nav jābūt mūziķim. Nav pat jāzin notis. Tev vienkārši ir jāgrib pamēģināt. Ļauties tai iekšējai sajūtai, kas saka “kā būtu, ja es…”. Un Tu būsi pārsteigts – pats par savu varēšanu, par savu skaistumu!

Laikā, kad daba ir pašā pilnbriedā, kad viss zied un aicina uzziedēt arī mūs. Ikšķiles Brīvās skolas Interaktīvais skaņas un mūzikas izziņas centrs aicina Tevi piedzīvot burvīgu vasaras nedēļu 3 nodarbību ciklā iepazīstot kokli un latviešu tautasdziesmas.

Nodarbību norise (var mainīties/papildināties):

1.cikls
1. nodarbība – Kas ir kokle? Kā spēlēt? Latviešu tautasdziesmas.
2. nodarbība – Dziedam un mēģinām spēlēt.
3. nodarbība – Dziedam un spēlējam

 

1.cikls 27.06., 29.06. un 01.07. plkst. 18.30-20.00

2.cikls 21.07., 25.07., 27.07. plkst. 18.30-20.00

3.cikls 22.08. 24.08., 29.08. plkst. 19.00-20.30
Iedraudzēšanos vada Liene Brauke
Var spēlēt savu kokli vai iedraudzēties ar skolas kokli
Dalības maksa: i 25€ par 3 nodarbībām

Vietu skaits ierobežots!
Pieteikšanās: 26562872 (Liene) vai kokleniica@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *