Mūsu skolotāji Itālijā ERASMUS+ projekta ietvaros

2014./2015. mācību gadā – Tautskolas 99 Baltie zirgi skolotājām ir dota iespēja darboties Erasmus+ skolu stratēģiskās partnerības projektā Europe for Inclusion (Iekļaujošā izglītība). Projekta transnacionālās stratēģiskās partnerības mērķis ir izstrādāt iniciatīvas, kuras veicina skolēnu sociālo iekļaušanu un labklājību, uzlabojot viņu zināšanas un prasmes, kā arī pārskatīt un stiprināt skolotāju profesionalitāti.

Jau nosaukumā redzams, ka šis projekts saskan ar mūsu skolas koncepciju –alternatīvu valsts pirmskolas un pamatizglītības standarta apgūšanu uz humānās pedagoģijas metodikas bāzes, izmantojot individuālās apmācību metodes.

Vairāk par projektu “Iekļaujošā izglītība” un pirmo vizīti lasi šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *