Pasākumu kalendārs

Sācies jaunais darba cēliens pēc pavasara brīvlaika ar jauniem pasākumu plāniem. 25.martā skolā svinējām Lieldienas, bet vecāki tāpat kā citi draugi un domubiedri ir laipni aicināti uz ārpus skolas nodarbībām Ikšķiles Brīvās skolas un Ikšķiles Tautskolas telpās Rīgas ielā 175. Vairāk informācijas par ārpus skolas notikumiem un pasākumiem pieaugušajiem katrai dienai atradīsiet www.tautskola.com!

Trešdienu rītos – koklēšana kopā ar Julgī Stalti no folkloras kopas “Skandinieki”.

Savukārt 11. un 25.aprīlī rīkosim skolas teritorijas – dārza un pagalma – sakopšanas talku, uz ko aicinām visus mūsu skolas draugus, domubiedrus, vecākus, kā arī tās ģimenes, kas plāno mācīties mūsu skolā tuvākā vai tālākā nākotnē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *