Pie mums ciemos policija!

Pērnā gada nogalē skolā viesojās policijas virsnieks G. Dzenis, kurš mūsu skolēniem pastāstīja par drošības noteikumiem, kas jāievēro gan mājās, gan skolā. Un atgādināja, cik svarīgi ievērot drošības noteikumus, darbojoties ar uguni!

Policists stāstīja, kā rīkoties dažādās situācijās, piemēram, kā runāt ar svešiniekiem, ko darīt, ja svešs cilvēks aicina iekāpt savā auto utml.

Dzeņa kungs iepazīstināja mūs ar sava ikdienas darba specifiku, kas noris Ikšķiles, Tīnūžu un Ķekavas apkaimē un ietver sevī gan pazudušu bērnu meklēšanu, gan kārtības uzturēšanu mums tuvējos novados.

Liels paldies policistam Dzenim par interesanto un izsmeļošo stāstu!


Tikšanos bildēs iemūžināja un piezīmēs pierakstīja skolotāja Karolīna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *