Piltiņkalns arī internetā

Ar katru gadu arvien vairāk Latvijas apceļotāju par ekskursijas galamērķi izvēlas dažādas enerģētiski uzlādējošas vietas. Viena no spēcinošākajām mūsu zemes vietām ir Drustu Piltiņkalnā, ko apsaimnieko biedrības Tautskola 99 Baltie zirgi dibinātājs un skolas direktors Ojārs Rode.

Visi, kuri vēlas izjust dabas dziedējošo spēku, laipni aicināti apmeklēt Piltiņkalnu Saulgriežu laikā vai jebkurā citā gadalaikā. Turklāt jaunums no šā gada februāra – Piltiņkalnam ir sava mājas lapa: www.piltiņkalns.lv, kur var gan uzzināt par notiekošo Piltiņkalnā, gan arī iegūt informāciju par latviešu tautas tradīcijām, zināšanām, arī iemācīties svētku dziesmas u.c.

Tuvākie svinamie svētki Saules gada kalendārā ir Austras diena 5. martā.


Mūsu skolas skolēni Piltiņkalnā pie mazā labirinta.

Kontakti: Ojārs Rode
tālr.: 29331935
e-pasts: ojarsrode@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *