Sēklu maiņa 2016

Ikšķiles Brīvajā skolā 2016.gada 9.janvārī notiks sēklu maiņa un danči!

Uz šo sēklu maiņu īpaši aicināti ir tieši bioloģiskie zemnieki. (ieeja brīva : ) un citi interesenti. Pasākumu rīko Latvijas permakultūras biedrība sadarbībā ar Ikšķiles Brīvā skola un Vides veselības saime.
Bieži uzdotais jautājums: ja man vēl nav savu sēklu, vai drīkstu piedalīties? JĀ, jā, jā!!!! Lai vari iesākt darīt šo skaisto seno, neparasto vietējo šķirņu saglabāšanas vērtīgo darbu!

Reģistrācija līdz 6. janvārim, lūdzam reģistrēties šeit.

Dienaskārtība:
9:30-10:00 ierašanās
10:00 — filma
11:00 —11:30 sēklu bibliotēkas idejas izkāsts, prezentācija, Ikšķiles sēklu bibliotēkas atklāšana, ko nozīmē kļūt par kādas šķirnes sēklu lolotāju.
11:30—13:00 iepazīšanās aplis, ar uzsvaru, kādas sēklas ir līdzi un kādas vēlas audzēt, vai vēlas kļūt par sēklu lolotāju.
13:00 — pusdienas par ziedojumu, vēlams vismaz 2 eiro
14:00 — Bioloģisko zemnieku tirdziņš un sēklu maiņa, sēklu lolotāju piereģistrēšanās sēklu bibliotēkā, pieredzes apmaiņa
(No Dienvidfrancijas sēklu maiņas atvedu ļoti daudz interesantas sēklas, tās uzticēšu izmēģināšanai nopietniem audzētājiem.)

16:00 danči – spēlēs Ķekavas muzikanti, būs danču ierādītāji.

Gaidīsim Ikšķiles Brīvajā skolā Rīga ielā 175, Ikšķilē.

Sandra Stabinge