Aicinām uz pasākumu par brīvprātīgo darbu un brīvprātīgo mentoru lomu Eiropas Solidaritātes korpusa (ESK) programmā

Sadarbībā ar Ogres Jauniešu māju aicinām ikvienu interesentu uz informatīvu pasākumu par brīvprātīgo darbu un brīvprātīgo mentora lomu Eiropas Solidaritātes korpusa (ESK) programmā.Sarunā piedalīsies ESK brīvprātīgo mentore Renāte Piese un Ikšķiles Brīvās skolas brīvprātīgā Hannah (Austrija) un Ogres Baltās skolas brīvprātīgā Amandine (Francija).Runāsim par to, kas ir Eiropas Solidaritātes korpuss, kādas izaugsmes iespējas šī programma sniedz jauniešiem, kas ir mentors un brīvprātīgais un kā par tādiem kļūt. Ar pieredzes stāstiem dalīsies brīvprātīgie darbinieki no ārvalstīm.

Tiekamies Ogres Jauniešu mājā, Ogrē, Brīvības 40,20/04/2023plkst. 18.00!

#esc#JSPA#eiropassolidaritateskorpuss#europeansolidaritycorps