Lasītrosmes nodarbības Ogres Centrālajā Bibliotēkā

Šajā nedēļā Ikšķiles Brīvās skolas 1. saimes Meža diena sākās ar pārgājienu un ziemas priekiem Ogres Zilajos kalnos kopā ar audzinātaju Kristu un meža skolotāju Ingrīdu.Notīram sniegu ar birsti, paēdam brokastis, un tad jau dodamies tālāk pa piesnigušo Ogri uz Ogres Centrālā bibliotēka

Bibliotēkā bērniem bija “Lasītrosmes” nodarbība, kuras laikā bibliotēkas darbiniece Līga stāstīja bērniem par mieru, miegu un meditāciju. Līga lasīja fragmentus no Kitijas Krauzeres grāmatas “Mazie nakts stāsti”. Par to, kas ir stāstu turpinājumos, jālasa pašiem! Bērni klausījās miega dziesmas, atbildēja uz āķīgiem jautājumiem un gatavoja miega peles un lāčus.

Mācību stunda pagāja nemanot un pusdienu laiks jau bija klāt. Bērni baudīja garšīgās skolas pavāra Dāvja gatavotās karstmaizes. Pēc pusdienām atkal izvingrinājām kājas un rokas Krasta laukumā un tad jau vecāki mums bija pakaļ. Paldies par burvīgo mācību dienu dabā, paldies bibliotēkai par jauko nodarbību.

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk