Daudz Laimes, Latvija!

Latvijas dzimšanas dienas svētki Ikšķiles Brīvajā skolā sākās ar svinīgu svētku koncertu.Koncerts sākās ar kopīgu Latvijas Valsts himnas dziedāšanu. Bērnus un skolotājus Latvijas dzimšanas dienā mīļi sveica Brīvās skolas direktore Linda Vītiņa.

Pēc direktores uzrunas sekoja skaists svētku koncerts, katra saime bija sagatavojusi savu priekšnesumu. Skolas saimju bērni uzstājās ar dziesmām, dzejoļiem un skaņdarbiem. Pirmsskolas Dzintariņu un Zeltiņu saimes bija sagatavojušas gan ar dzejoli, gan dziesmiņu.

Pusdienās visi svētku dalībnieki varēja mieloties ar īpašu svētku mielastu -Latvijas dzimšanas dienas torti un kartupeļu pankūkām.

Pēc launaga ar pašu veidotiem svecīšu lukturīšiem bērni dekorēja skolas apkārtni.

Skaties fotoreportāžu pielikumā.

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk#18novembris