Pašiem savi tējas un cepumu svētki!

Pašiem savi svētki – tējas un cepumu diena! Pirmdiena skolas 1.- 3. saimīšu bērniem sākās ar kopīgu rīta apli dižistabā. Tad skolēni tika sadaliti 5 komadās, lai katrā komandā būtu pa bērnam no 1., 2. un 3. saimes un ēdamzālē tika meistaroti cepumi. Lieliska nodarbība, jo bija gan jārēķina, jāsver, jāievēro sastāvdaļu pievienošanas secība – jastrādā komandā, vecākie bērni palidzēja jaunakajiem.

Skolotāja Krista bija sagatavojusi piecu dažādu cepumu receptes, katrai komadai savu.

Tad bērni devās uz apzinātu tējas izsmaržošanas stundu kopā ar skolotāju Ilzi.Ilze pastāstīja kādas ir ārstniecisko tēju īpašības un bērni pēc smaržas mēģināja tās atpazīt.

Skolotāja Gunta bija sagatavojusi prezentāciju – ceļojumu pa pasauli, lai izzinātu citu tautu tēju dzeršanas kultūru.

Profesionāls viesmīlis “Žerārs Ratatujs“ ( no Francijas 🙂 ) iepazīstināja bernus ar galda kultūru un dažādiem galda piederumiem. Bērni kopā ar Žerāru un Kristu devās uzklāt pusdienu galdu,

Pēc pusdienām visas saimes kopā dzēra tēju, cienājās ar cepumiem un stāstīja brīvdienu piedzīvojumus. Tāda jauka tējas un cepumu diena!

Paldies visiem!#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMacasLabāk