Jo mums patīk lasīt grāmatas

Ikšķiles Brīvās skolas Dzintariņu saimes nedēļa sākas ar izzinošu ekskursiju Ogres Centrālajā bibliotēkā. Mūsu skolas bērniem ļoti patīk skolas ekskursijas. Pagājušajā nedēļā pirmsskolas Dzintariņi, Zeltiņi un Sudrabiņi devās mācību ekskursijā uz trušu karalisti Lēdmanē. Nākamajā nedēļā bērni apmeklēs Salaspils Botānisko dārzu un iepazīsies  ar augu dzīvi. 

Bibliotēkā bērnus sagaidīja bibliotēkas darbiniece Līga, kura iepazīstināja bērnus ar telpām. Ar lielu  interesi bērni pētīja pieaugušo un jauniešu bibliotēkas telpas, konferenču zāli un izstāžu zonu. 

Visvairāk visiem, protams, patika Bērnu literatūras nodaļa, kur ir tik daudz interesantas grāmatas un žurnāli. Līga bērniem parādīja muzikālās grāmatas, runājošas grāmatas, pasaku somas, milžu grāmatas. Bērni grāmatas var lasīt ērtos atpūtas solos. Šeit ir arī sporta aktivitāšu zona, kur var izvingrināt rokas un kājas, rāpjoties pa klinšu sienu, kur paralēli lasīšanai var spēlēt arī dažādas interesantas galda spēles.

Bērniem ļoti patika Ogres novada “gaismas pils” un viņi te noteikti atgriezīsies! 

Paldies Līgai par interesanto ekskursiju!


#BrīvāSkola #LaimīgiBerniMācāsLabāk