Skolas 2.saimes audzēkņa Henrija dzejoļu grāmatas prezentācija

Saulainā piektdienā, Ikšķiles Brīvajā skolā, ziedošu ievu paēnā bija iekārtojušies skolas 2.saimes bērni un skolotāja Liena. Saimes audzēknis Henrijs Beinārs bija viņus uzaicinājis piedalīties sava dzejoļu krājuma “Lieli nieki” prezentācijā.

Dzejoļi tapuši attālināto mācību laikā. Henrijs stāsta, ka kādu dienu viņš esot zīmējis savu kārtējo zīmējumu un pēkšņi galvā “ieskrējis” dzejolis. Pēc kāda laika, vēl viens, un tā pamazām tapusi dzejoļu grāmatiņa ar Henrija zīmējumiem.

Kas tev kaiš?

Vai klepus un iesnas?

Kas tev kaiš?

Varbūt jāsauc ārsts.

Mammu, man viss labi,

Tikai apskauj mani

.(Henrijs Beinārs)

Pielikumā ieskats grāmatas prezentācijā.

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *