Skolas rūķi cep piparkūkas

Ikšķiles Brīvajā skolā ir ieradušies Ziemassvētku rūķi. Vakar Ziemassvētku  smaržu varēja sasmaržot katrā skolas stūrī , jo rūķi cepa piparkūkas, čakli rullēja piparkūku mīklu, no piparkūku formiņām viņi taisīja  zvaigznītes, sirsniņas, eglītes.

Piebildīsim, ka arī rūķu skolotāja Inese, neskatoties uz to, ka nevarēja būt skolā, aktīvi,  izmantojot interneta starpniecību, ar dziesmiņām uzmundrināja mazos piparkūku cepējus.

Iespējams arī esi lasījis, ka mūsu skolā īpašu uzmanību pievērš veselīgam uzturam, tāpēc rūķi cepa 2 veida piparkūkas, no tradicionālās  un no vegānās mīklas. Piparkūkas izdevās lieliskas, rūķi tās ēda pilnām mutēm, nekas pāri nepalika. Skaties foto pielikumā.

Jauku visiem nedēļas nogali, svetdien jau 3. Advente. Ja nu gadījumā gatavojies cept piparkūkas , droši dodies pie mūsu skolas kaimiņa – Brīvajā veikaliņā ir ļoti garšīgas un veselīgas piparkūku mīklas.

#BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk #Ziemassvētki