Mācāmies matemātiku svaigā gaisā

Ļoti daudzas Ikšķiles Brīvās skolas nodarbības bērniem notiek dabā. Tas ir ne tikai sports vai dabaszinības, bet arī tādi priekšmeti kā mūzika, vizuālā māksla, angļu valoda un matemātika.

Vakar mēs apmeklējām 1. saimes stundas. Skolotāja Ilze Sēkliņa bija sagatavojusi interesantu matemātikas nodarbību ārā. Bērni mācījās kārtas skaitļus atraktīvā veidā, izmantojot neparastus uzdevumus un  kustību rotaļas.

Viens no uzdevumiem – atrast savu pāri, skolotāja  bērniem izdala lapiņas ar matemātikas uzdevumiem, piemēram 2+3, 10-5, un katram ir jāatrod savs pāris, kuram uzdevumā ir tāds pats rezultāts.

Vakar šodien apmeklēja arī  filmēšanas grupa. Video materiāli  un intervijas tiks izmantoti dokumentālajā filmā par viedierīcem, par kuras tapšanu noteikti informēsim.

Mūsu ieteikums- uzturies vairāk svaigā gaisā, mazāk lieto viedierīces, esi aktīvs.

#BrivāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk