Apģērbu un lietu andele Ikšķiles Brīvās skolas dārzā

23.augustā no plkst. 11:00-17:00 Ikšķiles Brīvās skolas dārzā norisināsies apģērbu un lietu andele – tirdziņš.

Būs gan pieaugušo, gan bērnu drēbes un lietas, kā arī iespēja piknikot mūsu skaistajā skolas dārzā.
Būs pieejami dažādi gardumi un dzērieni (kafija, kombuča) no Brīvais veikals (ņemiet līdzi dakšas, karotes un savus līdzņemšanas traukus, sedziņu, lai atpūstos un baudītu kopā būšanu un dārza mieru) : ).

Tirgotājiem dalības maksa – 5,00 eur (pieteikumiem rakstīt uz pasakumi@brivaskola.lv)
Pieteikumus tirgotāja vietai sūtiet līdz pat 22.08 plkst. 18:00!

Ar prieku gaidīsim tirgotājus un apmeklētājus ne tikai no Ikšķiles, bet arī citām pilsētām!

Dalībniekiem / piknikotājiem – ieeja brīva jeb bezmaksas

Tirdziņā būs iespēja gan tirgot, gan pirkt:
Drēbes (pieaugušo un bērnu )
Rotaļlietas, spēles, mantas bērniem
Grāmatas (gan pieaugušo, gan bērnu)
Rotaslietas un aksesuārus
Kosmētiku, higiēnas preces, smaržas (ne komerciālos nolūkos, tirgotāji drīkst pārdot savus “neveiklos” pirkumus vai saņemtās dāvanas, kuras tomēr nesadzīvo ar saņēmēju : )
Interjera lietas, traukus (mājas – no sava mājas interjera, atkal ne komerciāli(!))
Mūzikas instrumentus (pieaugušajiem un bērniem)
Sporta inventāru bērniem un pieaugušajiem (slēpes, riteņus u.tml.)
Dažādus pašu radošus darinājumus – rokdarbus (sākot no rotām, līdz groziem, virtuves dēlīšiem un gleznām)