RigaBrain lekcija “Produktivitāte no smadzeņu darbības viedokļa”

Pasākums TIEK PĀRCELTS, par precīzu datumu informācija sekos.

Produktivitāte nav sprints, bet gan maratons!

Produktivitāti nevar panākt ar gribasspēku vai tērējot milzu iekšējos resursus. Ilgtermiņa produktīva cilvēka smadzeņu darbību nosaka optimāli smadzeņu ritmi, kas nodrošina efektīvu enerģijas patēriņu un spēj atbrīvot, kā arī neuzkrāt kavējošos faktorus.

Kavējošie faktori var būt visdažādākie – personīgi, profesionāli un pat iedzimti. Par metodēm kā strādāt ar savu prātu, balstoties tikai un vienīgi uz smadzeņu darbības principiem, dalīsies RigaBrain sociālā biheiviorisma un smadzeņu darbības pētnieks Andrejs Kozlovs.


Norises vieta: Ikšķiles Brīvajā skolā, Rīgas ielā 175, Ikšķilē!

Dalības maksa: 20 Eur*
*Ikšķiles Brīvās skolas ģimenēm, darbiniekiem: 15 Eur

DALĪBA TIKAI AR IEPRIEKŠĒJU PIETEIKŠANOS!

Pieteikšanās, aizpildot reģistrēšanās formu:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdTQTMRC4O4a0ZVcB_2H9PkJ41y9ShyUqAfAO6E-UOPgye9Xg/viewform

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *