Lasītprieka veicināšanas nodarbība

Lasītprasme un vēlme lasīt būtiski ietekmē skolēna sekmes, vārdu krājumu un palīdz jaunajam cilvēkam pilnvērtīgi attīstīt savu intelektu. Vai Tu zini kādu, kas labi pazīst Lasītbēdu un dienu dienā visur dodas kopā, bet negrib draudzēties ar Lasītprieku, jo šķiet, ka šī draudzība nav iespējama? Skolotāji stundās un ikdienā var daudz ko darīt lasītprasmes un lasītprieka veicināšanai, tomēr liela loma jāuzņemas arī vecākiem.
Aicinām vecākus un skolotājus uz nodarbību par lasītprieka veicināšanu Ikšķiles Brīvajā skolā 6.februāri plkst. 18.00-20.00 Nodarību un sarunu vadīs Iksķiles Brīvās skolas latviešu valodas un literatūras skolotāja, Iespējamās misijas absolvente Ieva Krūmiņa. Prezentācijā iepazīstināsim ar veidiem, kā nonākt par soli tuvāk stiprai draudzībai ar Lasītprieku.
Maksa par nodarbību ir 10 eiro, Ikšķiles Brīvās skolas vecākiem bez maksas. Lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot evija@brivaskola.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *