Garšīgi likumi

Skola iesaistījās Eiropas Parlamenta Latvijā rosinātajā projektā “Garšīgie likumi”, kur pētīja, kas ir alerģija un alergēni un kā tie ietekmē mūsu dzīvi. Sociālo zinību stundā 3.saimes skolēni iepazinās ar to, kas ir jaunā pārtika un kā tā ietekmē pārtikas drošību.

Projekta noslēgumā 19.martā Jolanta Bogustova stāstīja par Eiropas Parlamentu un to, kā tas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi, Zane Ruģēna rosināja diskusiju par ģenētiski modificētajiem organismiem un skolēni rādīja pašu filmētos video par alerģijām. Noslēgumā nogaršojām cepumus un kūkas, ko bija cepuši mūsu brīvprātīgie Paula KlinkeTabea Rohner unDavid Hollenstein, gardumus gatavojot tika izmantoti produkti, kas neizraisa alerģiju. Skolēni atzina, ka cepumi un kūkas ir garšīgi un saldi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *