Ekoskolu Rīcības dienas 2016

Šonedēļ visā Latvijā notiek Ekoskolu rīcības dienas. To mērķis ir pievērst uzmanību ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem un parādīt kā ar vietēju rīcību ietekmēt globālus mērķus.

Ikšķiles novada Ekoskolas – Ikšķiles Brīvā skola, Ķiparu nams un Tīnūžu pamatskola – ir vienojušās šogad runāt par atbildīgu ēšanu, tāpēc 8.novembrī devāmies uz novada domi par to runāt. Mēs stāstījām par mūsu jauko dārzu, augļiem un dārzeņiem pilnajiem pagrabiem un saldētavām un bioloģisko ēdināšanu mūsu skolā.

Jums pastāstīsim viena skolas bērna stāstu. Katru dienu, stāstot par to, kā gāja skolā, bērns grib vispirms pastāstīt par to, ko skolā ēda. Un priecīgi ir tas, ka katru dienu ir tieši viņa vismīļākais saldais ēdiens (katru dienu cits). 🙂 Ir forši, ka bērnam tik daudz mīļu ēdienu un ka tos var ēst arī skolā! Vietēja rīcība (garšīgs un veselīgs ēdiens) globālo mērķu sasniegšanai (vides kvalitātes uzlabošana, atbildīgs dzīvesveids).

u6yKRe7K4J

 

            

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *