Skolā notiek dārza stundas

Pavasaris ir klāt un sākas dārza darbi. Dārzs dod atpūtu, veldzējumu, tam ir mācību un izziņas funkcija.


Esam priecīgi, ka skolai apkārt ir plaša teritorija ar dārzu. Skolā ir izveidots mācību dārzs, kur katra saime ir iekopuši savas vagas un rūpējas par saviem augiem. Vēl mums ir skolas dārzs un siltumnīca ,kur audzējam ogas un dārzeņus skolas virtuvei.


Ikšķiles Brīvā Skolā bērniem iemāca rūpēties par dārzu un darboties tajā – sēt, piķēt, stādīt, aplaistīt, ravēt un novākt ražu. Mums ir svarīgi, lai mazais bērns saprot, kā no sēkliņas izaug dārzenis un nonāk uz mūsu galda.

Piektdien 2. saimes bērni kopā ar skolotāju Sandru darba stundā strādāja siltumnīcā. Skolotāja mācīja piķēt stādus. Piķēšanai tika izmantoti izlietota wc papīra rullīši. Jaunie dārznieki sagatavoja augsni un piķēja stādus. Svarīgi ir tos arī pareizi aplaistīt un tad jau vēlāk, kad tie būs paaugušies, tos varēs pārstādīt dobēs.

BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *