Vietējo BIO pārtikas ražotāju un amatnieku produkcijas izplatīšanas centra izveide

Ikšķiles Brīvajā skolā ir izveidots un darbojas Vietējo BIO pārtikas ražotāju un amatnieku produkcijas izplatīšanas centrs. Tā ir iespēja iegādāties bio pārtikas ražotāju un amatnieku produkciju vienkopus, uzsvaru liekot uz tuvējā apkārtnē audzētiem un radītiem produktiem, lai samazinātu vides piesārņojumu, kas rodas saistībā ar produkcijas piegādi un atbalstītu vietējos ražotājus un vietējo ekonomiku.

Izplatīšanas centrā atradīsiet bioloģiski audzētus un ražotus labumus ikdienai un svētku galdam. Centrā rīkojam pasākumus par veselīgu ēšanu un dzīvošanu.

Projekti “Vietējo BIO pārtikas ražotāju un amatnieku produkcijas izplatīšanas centra izveide” (projekta nr. 16-04-AL02-A019.2103-00001)  īstenots Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros. Līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai apakšpasākumā “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.Paldies Ikšķiles pašvaldībai  par 10 % līdzfinansējumu, projekta realizācijā.