Skolas brīvprātīgās organizē Eiropas nodarbības

Šajā mācību gadā Ikšķiles Brīvā skola uzņem 2 Eiropas brīvprātīgā darba programmas jaunietes – Klāru un Lūciju no Vācijas. Abas jaunietes ir lieliskas skolotāju asistentes, māca skolēniem vācu valodu un pasniedz dažādas meistarklases.

Šajā nedēļā abas jaunietes organizēja skolas bērniem Eiropas stundas. Skolēni mācījās, kuras valstis ietilpst Eiropā, kur tās ir izvietotas kartē un kādi ir to karogi.

Jaunietes iesaistīja skolēnus interesantā spēlē – Eiropas valstu čempionātā. Katrs skolēns izvēlējās savu Eiropas valsti, uzzīmēja uz lapas tās karogu un uztaisīja papīra lidmašīnu. Spēles dalībnieki ar papīra lidmašīnām devās uz skolas sporta laukumu un sacentās, kura lidmašīna aizlidos vistālāk.

Svinīgi paziņojam rezultātus – 1. vieta – Spānija, 2. -Baltkrievija, 3.-Francija.Eiropas Brīvprātīgā darba projektu atbalsta un finansē programma Erasmus.

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk#EBD

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *