Skolā un apkārtnē notiek sakopšanas talka

Ikšķiles Brīvā skola bērni katru gadu piedalās skolas un apkārtnes sakopšanas talkā. Šogad galvenie talkotāji bija mazo saimīšu bērni un skolas darbinieki. Mēs mīlam dabu, uzturamies tajā, mācāmies no tās un palīdzam to sakopt. Tas rada saliedētību , pozitīvismu un padarīta darba sajūtu. Kas cits palīdzēs dabai sakopties, ja ne mēs?

Mums ir prieks,ka talkas ietvaros, palīdzot skolas darbiniekiem un brīvprātīgajiem studentiem, tika sakārtots skolas pagalms pēc firmas veiktajiem bruģēšanas darbiem.Skolas pagalmā ir ieklāti jauni bruģa celiņi, izveidotas jaunas apstādījumu dobes, viss, lai pašiem un skolas apmeklētājiem būtu ērtāk pārvietoties skolas apkārtnē.Visu aprīli notiek ari skolas dārzu sakopšanas un sējas darbi.

Ceturtdien un piektdien mazo saimju bērni devās sakopt mežu – ķerras, maisi, cimdi un darba prieks tika ņemti līdz.

Mēs ceram iedvesmot arī citus cilvēkus, sakopt vidi sev apkārt, mēs ceram ar savu darbošanos rādīt piemēru citiem, mēs lepojamies ar to, ka mācāmies sakoptā vidē. Mīli dabu un rūpējies par to arī tu.

#LielāTalka#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *