Skolas darbinieki piedalās seminārā “Kā atmodināt savu iekšejo speku.”

Ar katru dienu saule spīd spožāk un siltāk, pirmie asniņi jau izspraukušies no zemes, dažviet pirmie ziedi liek priecāties acīm un sirdij. Laiks atmodināt arī mums savu iekšējo spēku!

Otrdien Ikšķiles Brīvā skola darbinieki un skolotāji piedalījās tiešsaistes nodarbībā, lai apzinātos un aktivizētu sevī mītošos (un varbūt vēl ziemas miegā guļošos) resursus, stiprinātu un iedvesmotu sevi, varētu ar jaunu sparu ķerties pie ikdienas darbiem vai spert soli savu sapņu īstenošanas virzienā. Nodarbībā bija radoša un praktiska darbošanās individuāli, pāros un mazās grupās. Jauni impulsi, interesanti jautājumi, sistēmiskajā konsultēšanā un terapijā, kā arī apzinātības un līdzjūtības praksē izmantotas metodes, uzdevumi un vingrinājumi.

Semināru vadīja Laura Tidriķe Ziedu enerģija: Baha ziedu terapijas centrs kopš 2008. gada un Baha ziedu terapijas praktiķe, pedagoģe, tulkotāja un grāmatu autore, pašizziņas un pašizaugsmes kursu vadītāja.Semināra laikā talkā tika ņemtas zīmēšanas lapas, krāsainie zīmuļi, krītiņi, piezīmju bloki un rakstāmrīki, jo dalībnieki ieskatījās sevī, radīja zīmejumus, kur attēloja savus enerģijas avotus un rakstīja dzeju.

Kas ir tavs enerģijas avots, par ko tu sapņo un ko dari, lai tos piepildītu?

Ieskaties sevī.

Paņem savu roku,

Sper soli un ej.

Ieskaties sevī.

Nejūti bailes.

Palaid un ej.

Ieskaties sevī.

Paņem savu roku un ej.

Ieskatam daži foto mirkļi no Zoom nodarbības.

#BrīvāSkola

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *