Skolas jaunie keramiķi

Māls kā meditācija, māls kā radīšana. Sajust. Būt. Ļauties procesam. Izzināt. Iegūt pozitīvas emocijas un mieru.

Pagājušajā nedēļā Ikšķiles Brīvās skolas Dzintariņu saimes bērni kopā ar skolotāju Līgu strādāja ar mālu. Bērni piedzīvoja to, kā māls ļaujas pirkstu galiem, kā top lietas.

Līga izstāstīja, kā rodas māls un rādīja kā ar to strādāt. Bērni veidoja māla trauciņus – vāzītes, kuras vēlāk domā izmantot pavasara kompozīciju ievietošanai. Mazie keramiķi aplūkoja gatavos trauciņus un izlēma, ka tajos skaisti izskatīties arī krāsainās Lieldienu olas un, ka varētu uztaisīt izstādi.

Nodarbības noslēgumā skolotāja bērniem atļāva pagatavot arī keramikas izstrādājumu pēc savas izvēles. Vēl ir priekšā trauku glazēšana un ievietošana krāsnī. Māla piedzīvojumi turpināsies. Izjūti arī tu mālu un seko līdzi mūsu mazo keramiķu gaitām.

Lai top.

#BrīvāSkola #Keramika #LaimīgiBērniMācāsLabāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *