Skolas pedagogiem notiks kursi

Mēs esam vienmēr atvērti jaunām zināšanām, esam gatavi izzināt sevi un izprast bērnu, lai spētu kļūt par vēl labākiem, vēl zinošākiem, vēl pārliecinātākiem pedagogiem mūsu bērniem.

Ikšķiles Brīvā skola pedagogi un darbinieki Centrs ZIN treneres Līgas Veitneres vadībā pirmdien uzsāks apmācības – pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmu “Audzināšanas lietpratība pedagoģiskajā darbā” jeb ALP.

ALP programma izstrādāta, balstoties uz “Vecāku izglītības programmas” bāzes, kas tapusi 2019. gadā, sadarbībā ar TBRI ekspertiem no “Halo Project international” un “Kārinas Pērvisas Bērnu attīstības institūta” ASV un Latvijas speciālistiem, kas ikdienā praktizē psiholoģijas, psihiatrijas un sociālā darba vai sociālās pedagoģijas jomā.

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas ALP uzdevumi cieši saistīti ar nepieciešamo prasmju attīstību pedagogiem jaunās sociāli emocionālās mācīšanās (SEM) pieejas integrēšanai pedagoģiskajā darbā.

#BrīvāSkola#LaimīgiBērniMācāsLabāk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *