Labo vārdu nedēļas pasākumi

Kāds datums ir šodien kalendārā? Tiešām, jau ir 1. marts! Saulīte atgriežas. Vai Tu jau pasmaidīji? Labie vārdi nāk no sirds. Labo vārdu nekad nav par daudz. Labie vārdi neko nemaksā. Raksti, saki, dāvini otram labos vārdus. Negaidi tos,bet saki, tas ir tik vienkārši.

Pagājušā nedēļa Ikšķiles Brīvajā Skolā bija labo vārdu nedēļa. Pirmsskolas Zeltiņu saime kopā ar skolotāju Inesi pagājušajā nedēļā mācījās teikt viens otram labus vārdus un kopā veidoja skaistu zīmējumu lielas sirds formā. Bērni pludināja krāsas un mēģināja saskatīt , kas kopā ir sanācis.

Pēc tam sirds zīmējums tika papildināts ar labajiem vārdiem un novēlējumiem – lai Tev daudz draugu, lai Tev laba veselība, Tu esi labs un mīļš, piedod man, es Tevi mīlu…

Tas arī viss, lai cilvēks sajustos labāk, tikai labi vārdi, kas pateikti īstajā brīdī neko pretī negaidot.

Laimīgi bērni mācās labāk, mēs jūs mīlam. Paldies, ka esat kopā ar mums. Lai visiem jauka šī nedēļa.