Skolas brivprātīgie rīko atvadu ballīti

Ikšķiles Brīvās skola šajā mācību gadā uzņēma  3  Eiropas Solidaritātes Korpusa programmas brīvprātīgos -Ninu, Patrīciju un Bosco.

Bosco un Patrīcija drīz brauks prom, tāpēc kopīgi nacionālā gaisotnē nosvinējām  viņu pavadīto brīvprātīgā darba gadu Latvijā. Bosco piknikā pie Daugavas gatavoja visam Ikšķiles Brīvās skolas kolektīvam un bērniem spāņu nacionālo ēdienu – paelju.

Patrīcija un Bosco stāstīja Ikšķiles Brīvās skolas absolventiem par to, cik daudz ieguvumi un piedzīvojumi ir šādai izvēlei pēc skolas beigšanas, piedalīties Eiropas Brīvprātīgajā darbā.

Paelja bija ārkārtīgi garda un arī gads ko pavadījām kopā bija košs un neaizmirstams. Mēs priecājāmies kopā, jo viņi ir bijuši ar mums šajā izaicinājumiem pilnajā laikā. Esam daudz mācījušies no viņiem, ka arī viņi no mums.

Paldies Bosco, Patricia un Nina par neaizmirstamu gadu Latvijā!

Eiropas Brīvprātīgā darba projektu atbalsta un finansē Es programma Erasmus +.

#BrīvāSkola #LaimīgiBērniMācāsLabāk #EBD